| Lupuleasa_Mihai_1999 a întrebat:

Am un PC de vânzare și mă intrebam dacă exista vreun site de vânzări doar de pc-uri. Altceva in afara de olx, okazii.

https://www.olx.ro/......945kN.html în caz ca îl vreți.

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

E relativ cam scump, e i3 nu i7.

| Lupuleasa_Mihai_1999 explică (pentru mudokins78):

Si cam cat ar trebui sa coste?

| mudokins78 a răspuns (pentru Lupuleasa_Mihai_1999):

Cam 600/650 maxim.
Nu vreau să te superi sau asa ceva, dar sunt deja prea multe pe piaţa, şi obserc că tendinţa e spre portabilitate. (Mulţi spun, nu vreau ceva mare, vreau ceva mai mic, să îl pot lua cu mine)
Imaginează-ţi, un PC cu windows 10, procesor de 1, 5/2 gb ram cu 32 gb storage să coste 10€ şi e cat un chibrit! Mă înţelegi ce am vrut să spun cu portabilitatea? (Cât mai mic obiectul)

| Lupuleasa_Mihai_1999 explică (pentru mudokins78):

Nu prea are logica. 600 dai doar pe placa video. Nu cred ca toti vor ceva portabil. Nu am vrut laptop pentru ca nu puteam schimba piesele dupa.
Poate asta vrei tu si alte persoane, dar sunt si persoane care vor si lucruri ca astea.