| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Am vazut un tip in kaufland si-a cumparat un carucior mare plin de cartofi congelati. Intrebarea mea e: asta mananca doar cartofi prajiti?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are firmă.

| antimulte a răspuns:

Ori e din asta cu apocalipsa coronavirusului si face provizii... Ori are shawormerie ceva.

| Simpatic a răspuns:

Face provizii da-l drequ, a auzit ca vine sfasitul lumii adus de coronavirus.

| Violleta2022 a răspuns:

I-a cumparat pentru ca are un restaurant, cantina sau crasma, unde serveste cartofi prajiti.
Este o practica foarte populara, atat in occident cat si in tara, in special daca au afaceri cu mancarea de tip: fast food precum McDonalds, KFC, ori crasme, terase, unde se serveste si mancare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sau are un fast food

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Nu. Daca omu a gasit la Kaufland un preț mai bun de ce sa dea comanda

| mihai69 a răspuns:

De ce neapărat prăjiți?!? se pot prepara în zeci de feluri: fierți, salate, budinci etc.

| gabicoo a răspuns:

Are omu shawomerie!

| Nemessys a răspuns:

De ce nu l-ai intrebat?

| Alexuţ02 a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca mananca doar cartofi prajiti, cel mai probabil are un mic business iar cartofii prajiti sunt folositi la shaorma, hamburgheri, etc