| numesiprenume0 a întrebat:

Am vrut sa cumpar un produs din magazinul Altex si pentru ca nu il aveau au pus o comanda online... am inteles ca va ajunge in cateva zile de la trimiterea comenzii. Nu trebuia sa primesc un mesaj de confirmare care sa contina si AWB.ul, sau ma vor suna cei din magazin cand li se va livra? Daca comanda a fost pusa marti dupa-amiaza am sanse sa imi ajunga maine?
Un numar sau o adresa la care ii pot contacta m-ar ajuta...

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ii poti contacta aici: Telefon: 021 / 9196

| Bondarel99 a răspuns:

Altex nu e eMAG ca sa te anunte prin sms la orice miscare. Abia de la firma de curierat primesti mesaj cu nr curierului si data de livrare si cam atat. Pt restul trebuie tu sa te interesezi deci daca vrei sa stii neaparat suna la call center, gasesti pe site la "contact".

| gigite a răspuns:

Eu am luat teapa cu o imprimanta si un monitor! in viata mea sa nu mai aud, mi-e greata! ( imprimanta nu mi-a primit-o in termen de 14zile- pus cartusele 0, 01% si Monitorul cu defect - era ultimul, fara ambalaj, si cu pret redus...)