| DOOOPX a întrebat:

Amazon livreaza in Romania?

Răspuns Câştigător
| Nadeko a răspuns:

Bună.

Anumite produse din păcate, nu pot fi livrate în România.

În mod special cele din categoria electronică, dar asta nu este o regulă.

De exemplu, poți descoperi că Amazon iți va livra un televizor mare in România, dar nu un telefon celular.

Sau dacă anumite produse sunt prea mari ca volum sau greutate este probabil ca Amazon iți va spune că nu are România ca și opțiune de livrare.

Amazon iți va spune întotdeauna dacă acel produs care vrei să-l cumperi poate fi livrat în România la adresa ta, înainte de a te lăsa să efectuezi plata!

Așa că nu există riscul să plătești și sa ți se spună după aceea că produsul nu poate fi expediat în România!

Știu, este frustrant sa găsești ceva ce-ți dorești la un preț super și să nu-l poți cumpăra pentru că Amazon nu-l trimite în România!

Din păcate nu prea există rezolvare la asta, doar dacă nu ai o adresă din țara respectivă să dai Amazon-ului unde acesta sa-ți livreze produsul!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,in viitor posibil

| ziftode a răspuns:

La fel ca Nadeko voiam sa raspund

daca, in formularul lor poti sa selectezi Romania ca destinatie de livrare, atunci merge, daca nu, nu
oricum asta o faci inainte de a plati, deci poti sa aflii singur linistit!

| TheTom7 a răspuns:

Depinde de vanzator daca livreaza, de obicei in descriere

| BlueFox a răspuns:

Da de pe amazon.de