| Tina_8513 a întrebat:

Anul acesta se poarta culorile deschise?

Răspuns Câştigător
| Miruniky a răspuns:

Alb, rosu aprins, bej, roz pal şi luminos, galben neon, negru, bleumarin, verde, gri şi tonuri de maro sunt nuanţele acestui sezon.Alege culori care se potrivesc cu tonul pielii şi cu personalitatea ta, deoarece numai în acest fel poţi să arati si sa te simti fabulos.

3 răspunsuri:
| Moonster a răspuns:

Anul asta se poarta ce iti place tie nu ce vor altii cu ce sa te imbraci asta e parerea mea

| klaudia_4431 a răspuns:

Da.culorile care inspire caldura verii.verde deschis, combinati florare, galbenul in combinati de verde...

| iubaretzu10 a răspuns:

Sigur.merg de minune.vei atrage multe priviri