| cfrtobias a întrebat:

Are cineva cont de la Cluj la mediashoptv?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu nu as cumpara de acolo nimic majoritatea produselor de genul celor de acolo care sunt promovate si pe tv prin teleshoping sunt niste chinezarii ordinare dar la preturi nesimtite, numai spun de reclama mincinoasa!

| cfrtobias explică (pentru Simpatic):

Poate cumpar acum odata si vad

| brokxy a răspuns:

Eu cumpar de 5 ani de zile de la ei. Pot spune, toate sunt foarte bune, in afara de cuțite, tigăi, ustensile de bucătărie. Să nu cumperi tigăi chiar dacă zic că poți găti fără ulei este o minciună. Se arde tot.În rest... celelalte lucruri sunt destule de bune.
Ce vrei să îți cumperi? Zi că poate am eu și îți zic cum este rolling on the floor Am casa plină cu lucruri cumpărate de la mediashop laughing laughing

| cfrtobias explică (pentru brokxy):

Https://www.mediashoptv.ro/produs/microtouch-solo/710/6 asta am comandat cica vine in 10-14 zile, da poate acum e si mai mult

| cfrtobias explică (pentru brokxy):

Am facut fara cont de fidelitate aia era 99 lei si + transport

| brokxy a răspuns (pentru cfrtobias):

Dinasta a comandat tatal meu. Este foarte buna ii place doar ca pe el il enerveaza ca ii cade parul pe gat laughing laughing pe haine. Daca nu te deranjeaz asta este foarte buna in general, taie foarte bine lama.

| cfrtobias explică (pentru brokxy):

Bine mersi in vreo 20 de zile imi ajunge cred laughing sau o luna

| cfrtobias explică (pentru brokxy):

Voi lama ati cumparat cumva?

| Raluca591 a răspuns:

Hm nu