| alecsasweet a întrebat:

Are cineva idee de unde as putea cumpara spaghete negru cu cerneala de sepie si cat costa? :** Dau fundita

2 răspunsuri:
| feraryyy78 a răspuns:

Sincer sa fiu, nu cred ca gasesti asa ceva in magazine, dar poti comanda pe inernet. In magazine exista ceva soi de spaghete, dar sunt colorate(au diferite culori-verde, rosu, portocaliu etc.) si sunt de la Barilla.

| Crlslnutza a răspuns:

Buna,

Sincer n-am vazut in marile magazine sau efectiv am ignorat cand am vazut.
Probabil in marile hipermarkeuri ( Carrefour, Cora, Real sau Auchan) la raionul cu produse aduse din strainatate o sa gatesti. Cred ca nu depasesc 20-25 ron avand in vedere ca aici costa aproape 4 lire :
http://www.melburyandappleton.co.uk/......2579-p.asp