| Loras a întrebat:

Are cineva idee in cat timp vine o comanda de la Emag si daca livrarile se fac si in weekend?

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Pot veni si sambata. De obicei dureaza cam 2 zile, exista si situatii in care vin chiar in urmatoarea zi dupa ce ai dat comanda.

3 răspunsuri:
| CatozAkuma a răspuns:

Ultima mea comanda mi-a ajuns in 2 zile lucratoare, ei normal ar trebui sa lucreze si sambata in afara de duminica.

| marimarya a răspuns:

Http://bit.ly/RevolutiaeMAG chiar acum sunt oferte foarte bune aici. Livrarile se fac si sambata

| Sherif77 a răspuns:

Comenzile vin in 2 zile cam asa...
Teoretic ar trebui sa vina si sambata dar practic nu prea
Nu am primit niciodata o comanda sambata chiar daca ar fi trebuit...mi-o aduceau luni