| AlternoGirl a întrebat:

As dori niste informatii despre functia Wireless ( nu stiu daca am scris bine) la imprimante. Care este cea mai buna firma dintre Hp si Cannon? Este buna masina de spalat LG? Am nevoie de informatii urgent. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna Dienutza.
Imprimantele cu placa de retea wireless iti permit sa te conectezi la ea fara cabluri, si de obicei sunt folosite in birouri unde mai multe PC-uri folosesc imprimanta, pentru a nu fi nevoie de cabluri intre toate acestea. HP si Canon sunt ambele foarte bune (printe cele mai bune) in ceea ce priveste imprimantele. La alte produse, uneori HP este mai bun, alteori Canon. LG este o masina de spalat buna. Este peste marcile fara nume, dar sub marcile consacrate pentru electrocasnice. Orice produs vrei sa cumperi, incearca sa cauti pe net opinii ale utilizatorilor. Ei le-au folosit si isi exprima parerea despre plusurile/minusurile produselor respective: http://goo.gl/Dq6PQ
Succes;)

| 1fluturas a răspuns:

Ambele marci de imprimante sunt ok.Masinile de spalat LG sunt ok din punct de vedere al fiabilitatii, foarte putine ajung in service. Daca are functia direct drive ai garantie 10ani la motor.

| 1fluturas a răspuns:

D-link e doar router, nu si imprimanta.Masinile de spalat Whirpool au o rata mare de defecte in service, la fel si Indesit.

| fata2011 a răspuns:

Nu e niciuna buna intre Hp si Cannon e bun wireless-ul D-link e cel mai super vezi ca il gasesti la carefour si sa il iei pe cel mai ieftin ca si eu mi-am cumparat si e foarte bun mi-am cumparat cel mai ieftin si am fost multumit! si acum vorbim despre masina de spalat e cea mai buna wirlpool nu stiu daca am scris corect) deci asta e funda?