| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa achizitionez niste blugi camuflaj, dar nu am gasit o pereche ok pe nici un site.Am gasit o singura pereche dar nici nu zici ca e de barbati.Va voi lasa niste imagini mai jos cu cateva perechi care mi-ar place, singura mea conditie este sa fie pentru baieti. FUNDA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt super draguti si am vazut ca vin tare bine pe baieti, nu prea conteaza constitutia. Aveau la Pull& Bear aproximativ 140 lei

| ciolandop a răspuns:

Vezi aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute