| Teo_2936 a întrebat:

As dori sa achizitionez un telefon de la eMAG, dar culoarea pe care o doresc este disponibila doar la comanda....ati putea sa imi spuneti cam in cat timp mi-ar veni telefonul? Multumesc!

4 răspunsuri:
| armand3004 a răspuns:

Depinde foarte mult daca, la randul lor, distribuitorii il au in stoc... Daca il au nu ar trebui sa dureze prea mult (cateva zile), dar daca nici ei nu il au o sa ai o asteptare luuunga. Insa, cel mai bine si mai sigur, suna maine la eMAG si punele chiar lor aceasta intrebare.

| Tops a răspuns:

Incearca pe evomag sau... pe alt site... daca vrei ceva mai rapid

| blk23 a răspuns:

Aproximativ 2 saptamani

| Teo_2936 explică:

Multumesc!