| Gao_Diana_1999 a întrebat:

As dori sa cumpar lentile de contact colorate dar am auzit ca te tin numai 30 de purtari sau o luna daca nu le porti asa de des + sunt scumpe. Exista lentile care sa tina mai mult, nu m-ar deranja pretul
Funda!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, tot ochelarii sunt mai buni pentru ca protejeaza de razele solare si nu te chinui ca la lentile sa le scoti si sa le pui toata ziua.

| Gao_Diana_1999 explică (pentru mgtow):

Dar eu nu am probleme cu ochii laughing am nevoie de lentile de contact estetice...pentru un costum si as vrea sa stiu daca exista lentile de contact care rezista mai mult timp

| mgtow a răspuns (pentru Gao_Diana_1999):

Sant, intereseaza-te la un magazin de optica.

| Dienush19 a răspuns:

Buna, cam toate lentilele colorate pot fi purate o luna sau maxim 3 luni in cazul purtarilor ocazionale. Daca cauti un site cu preturi ok poti incerca pe conga.ro. Sper ca ti-am fost de ajutor. Take care!