| Desembra133 a întrebat:

As dori sa cumpar niste rezerve pentru periuta mea electrica, conteaza de care rezerve sunt? Am vazut pe eMAG rezerve oral-B iar pe periuta mea scrie Colgate 360, trebuie neaparat colgate sau merge sa cumpar rezerva oral-B?

3 răspunsuri:
| venividivici2017 a răspuns:

Pai cum imbini rezervele acelea cu restul periutei? daca ai Logan, ii poti pune stopuri de Audi?!

| Desembra133 explică (pentru venividivici2017):

Ma gandeam eu...N-ai vreun link de unde pot lua? Pe eMAG si altex nu am gasit...

| venividivici2017 a răspuns:

Nu am vazut pe nici un site, ce te intereseaza pe tine si anume, cap detasabil pentru Colgate 360.Nu stiu, parerea mea, daca nu gasesti iti poti cumpara ceva mai bun si implicit mai scump care vine la pachet si cu cateva rezerve. Ceva gen cu Bluetooth, mai multe programe samd...