| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa cumpar o carte in dar cuiva foarte drag si nu am nici o idee. C imi sugerati?

5 răspunsuri:
| anissa a răspuns:

Romeo si julieta :X
padurea spanzuratilor
cei 3 muschetari
mizelabili love struck
risipitorii
twilight love struck

| carminaburana43 a răspuns:

Ar trebui sa-i cunosti preferintele si ce are in biblioteca si ce nu. Ce carti ii plac? Romantice? Sci-fi? Politiste? De aventuri?

| luuu :) a răspuns:

Pai conteaza ce gen decarti ii plac: romantice, politiste, drame... intreaba-l mai intai.

| razadeluna a răspuns:

Pe aripile vantului

| hasegawa a răspuns:

Face parte din toate, romantic/politist/suspans...Memorile unei Gheise.Este o carte pe toate gusturile