| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa cumpar un GPS din strainatate.Se poate instala pe acesta limba romana? Daca da, cum? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CASANDRAAAAAAAA a răspuns:

Da, sigur. te duci la cineva care se pricepe si iti baga si harti si tot ce vrei. sa nu-ti bagi nasu daca nu te pricepi ca sa nu-l strici, asa cum am facut euhee hee

2 răspunsuri:
| mady04 a răspuns:

Sorry stiu sigur nu se poate dar il poti seta pe engleza e ok si asa sper ca te-am ajutat pupici:X.

| marien a răspuns:

Eu am achizitionat un GPS exceptional(cu display de 7 inch-aprox. 178 mm), are toate functiile posibile, are si limba romana incorporat!
In Romania eu nu am vazut asa mare si calitativ la pretul de 420 ron!(nou, sigilat in cutie, cu garantie)
Trimite-mi mesaj daca te intereseaza.