| Priceputu_Iasmina_1965 a întrebat:

Aș dori să îmi cumpăr un pug și aș dori să știu dacă voi știți un site de pe care aș putea să îmi cumpăr unul mai ieftin.

1 răspuns:
| Andreea213 a răspuns:

Sper ca glumesti! Ceva ieftin nu e de calitate. Ori vrei un caine sanatos, de rasa pura (cu pedigree), ori mai bine nu iti mai iei. Un caine sanatos si cu pedigree se ia de la o CANISA AUTORIZATA, NU de pe Royal pet, Happy pet sau de la Canisa premium/companion si alte canise neautorizate. Mai bine iei de pe www.olx.ro sau de pe www.pibli24.ro, daca nu vrei rasa pura. Daca nu iei dintr-o canisa buna, puiul poate avea probleme de sanatate si probleme mentale. Nu lua nici din pet shop!