| Anna220 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar si eu tenesi de la Converse, dar pretul nu este unul prea convenabil.Mai sunt in Bucuresti si alte magazine care au tenesi de la Converse la un pret mai convenabil? Dau fundita. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CrissBoom a răspuns:

Buna! Nu cred ca mai sunt, dar ar fi mult mai convenabil sa-ti iei facaturi. Adica parerea mea este ca sunt aceleasi lucruri, numai ca stampila le fac "importante". Am gasit tenisi mai ieftini si mai draguti ca cei de la Converse. Sper ca te-am ajutat in vreun fel!

| Anna220 explică (pentru CrissBoom):

Unde ai gasit?

| floriasdfg a răspuns (pentru Anna220):

De parca îţi va răspunde. nu ţi-e clar că interesul ei e funda? şi oricum spune aşa că nu-şi permite converşi laughing

| floriasdfg a răspuns (pentru Anna220):

Btw, gaseşti la starplace în unirea shopping center

4 răspunsuri:
| scarletjo a răspuns:

Buna! Ai incercat la Fashion House(Militari)? Este un outlet acolo. Sau o data(de 2 ori pe an) se deschide Famous Brands Bazar unde preturile sunt cu mult mai mici(aprox 80%)