| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa-mi fac o comanda la Avon la un set de un colier si o pereche de cecei placati cu argint. Ce se va intampla daca sunt placati cu argint? Cum adica? Merita?

Răspuns Câştigător
| Paris a răspuns:

Am si eu toate seturile posibile si imposibile de la avon pentru ca sunt disperata dupa bijuterii si sa stii ca sunt multumita de ele. nu se oxideaza repede, cum se intampla cu majoritatea bijuteriilor care nu sunt in intregime din aur sau argint happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JeSa a răspuns:

Buna!," - daca sunt placati cu argint? Cum adica? Merita?" ehh este vb de acea oxidare intre timp a "tinichelii"!, deci zic ca nu se meritaaa!, dar daca doresti a-ti face poftele inimii, nu ezita, asta in cazul de ai si bani de aruncat!, Ok, pa, pa!

| Anca_6939 a răspuns:

Daca sunt aceea cu acadele braduti fundite si cadouri te.as sfatui sa nu ii cumperi deoarece sunt niste table, mi-am cumparat si eu si sunt cam dezamagita...ramane la alegerea ta, dar sa stii ca nu arata ca in catalog

| mimi_4822 a răspuns:

Pentru ca sunt placati cu argint poti sa faci baie cu ei ca nu ruginesc.Garantat! Zic din proprie experienta! Mie mi-au folosit deoarece cu cercei ieftini din,, tabla" imi coceau urechile, cu acestia am scapat de probleme. Din partea mea, nota 10.

| IQOnly a răspuns:

Nu se va intampla nimic dar daca sunt placati cu argint inseamna ca sunt cam scumpi! Asta depinde si de ofertele lor cu 30% reducere.