| madie a întrebat:

As fi interesata sa achizitionez produse de pe www.wholesale-dress.net si as vrea sa stiu cine face comenzi, ce taxe se percep si in cat timp mi-ar ajunge produsele? :) multumesc anticipat

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Ce te opreste sa le comanzi direct pe adresa ta? Din ce am vazut, fac expedieri in Romania. Taxe nu o sa ai de platit mare lucru, in cel mai rau caz TVA pe valoarea declarata a coletului (de obicei nu e bai sa discuti inainte cu chinezoii ca sa iti declare o valoare mai mica decit cea reala).