| RAY a întrebat:

As vrea niste sfaturi
am fost la mall sa vad de niste adidasi m-am dus la reprezentanta lor din mall si acolo din piele sunt la 722 de lei nu-mi plac, am vazut altii la 350 astia imi plac dar oare sunt de calitate? voi ati cumparat adidasi de la adidas originali? nu stiu ce sa fac sa cumpar, mai scumpi urmatorii erau la 550 dar nu din piele tot din tesatura

9 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Văd că ai bani destui, Ray laughing

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Sincer tot acolo ajung, am schimbat doua perechii in nici 6 luni bine imitati proaste, numa imitati mi-am cumparat in fine

| AleXzpm a răspuns:

Salut

Am adidasi doar de la adiddas, sunt foarte rezistenti, te tin cativa ani, depinde si cum ii porti, cat de mult mergi. Gen daca ai purta o pereche de 300ron si ai merge in fiecare zi cu ea te-ar tine aprox 1, 5 ani daca porti si altceva ajung lejer la 3 ani.
Nu iti recomand sa ii iei foarte scumpi, o sa regreti.
Spor

| RAY explică (pentru AleXzpm):

Erau albastrii cu alb foarte usori, cu piele 775 de lei cam scumpi, aia star la 555 cum am scris, nu stiu ce fac, i-am si rezervat in magazin

| AleXzpm a răspuns (pentru RAY):

Eu as merge pe 350 acum depinde si care iti plac mai mult

| RAY explică (pentru AleXzpm):

Aia de 350 ale

| RAY explică (pentru AleXzpm):

Da cred ca ma duc sa-i iau si asta e

| AleXzpm a răspuns (pentru RAY):

Sa ii stapanesti sanatos happy

| GeoGeorge93 a răspuns:

Depinde si de marca si depinde si daca iti plac de ex. daca joci fotbal o sa te tina mai putin dar depinde ce faci cu ei, ce sport practici etc.Si daca ii folosesti in practicarea fotbalului trebuie sa verifici ceva anume:adidasii de fotbal trebuie sa aiba fier in zona calcaiului, iar cei originali trebuie sa aiba 7 semne.Cu placere :*. Funda?