| cornelroman1989 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un ceas hamilton? Imi puteti recomanda un magazin de incredere din Romania sau din Europa?

2 răspunsuri:
| AleexisViol3t a răspuns:

Te poți duce la magazinele B&B collection, sunt in mall-urile din Bucuresti si nu numai (sau poți comanda de pe site-ul lor) sau in magazile Kultho.
Ti-as fi recomandat si Splend'or, deaorece eu de acolo mi-am luat ceasul, insa nu au brand-ul pe care-l cauti

| cornelroman1989 explică (pentru AleexisViol3t):

Am auzit mai multa lume ca b&b nu ar fi de incredere. E un ceas la 5000 lei si nu as vrea sa iau teapa sau sa fie facut in china.