| VasileMoldova a întrebat:

As vrea sa cumpar niste google play giftcards sa zicem de 50 de euro. Le bag in contul meu de google play si nu va fi nici o problema. Intrebarea mea e, sa zicem ca vr sa cumpar cv dintr-un joc care insa vinde lucrurile in-game in USD sau alta valuta ce nu este euro. Google play ma va lasa sa cumpar? Va reusi sa faca o conversie de valuta atunci cand voi cumpara sau nu ma va lasa deloc. Stie cineva?

2 răspunsuri:
| SLexuS a răspuns:

Da, merge

| VasileMoldova explică (pentru SLexuS):

Deci va face o conversie si imi va zice cat e pretul ala in euro?