| raluka_6562 a întrebat:

As vrea sa ii cumpar mamei mele un caudou frumos de ziua ei si nu stiu ce. As vrea sa fie ceva mai special... Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| cocolina a răspuns:

O haina frumoasa ceva dar parintilor le place cel mai mult sa fie impreuna cu copii notele eu in locul tau i-as oferi toata iubirea si o poza a familiei sa-i aminteasca mereu de mine

13 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Buna,
O mama nu isi doreste nimic alteceva cadou decat sa isi vada copii fericiti, inteligenti si ascultatori. Totusi ii poti oferi cu toata dragostea ta un set de creme de intretinere a corpului, fetei. O poza cu voi doua ar fi de asemenea un gest frumos, si nu uita sa ii spui ca o iubesti ori de cate ori ai ocazia.
Multa sanatate si sarbatori fericite.

| viatadecacatt a răspuns:

Ii poti cumpara o bijuterie, un inel, o bratara(eu cand e ziua mamei complotez cu tata si luam impreunahee hee), o bluza, un set de machiaj, un ceas.

| Floreenofficial a răspuns:

Un parfum... o poza cu voi impreuna inramata, scrie-i o felicitare, sunt si cartulii mici pentru cea mai buna mama si diplome, ii poti lua cateva obiecte de decor pentru casa, o carte buna, un cd cu muzica care ii place, un film bun, o trusa de cosmetice...big grin

| Allegria a răspuns:

Un buchet maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare de trandafiri
parfum
esarfa
ceva ce ii place ei
tu o cunosti!

| Allegria a răspuns:

Sau o masa gatita de tine laughing)

| ana0metalhead a răspuns:

Poi exista niste obiecte (ex: cani) care scrie " pentru cea mai minunata mama" sau " pentru tine scuma mama" etc.
ii poti cumpara. nu costa foarte multtongue

succes

| dragalasica a răspuns:

E simplu.intai intreab-o ce si-ar dori. apoi alege cadoul cel mai ieftin pe care si-l doreste si nu-l are!

| raluka_6562 explică:

Ms mult pentru ajutor... i-am inramat o poza cu mine si cu ea, i-am cumparat un buchet mare de flori si un parfum. S-a bucurat enorm. Ms tuturorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire si o poza cu toata familie sa-i dovedesti cat de mult o iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca un parfum ar fi perfect voi ce credeti? Sau eventual deca nu gasiti o pereche de pantofi sau cizme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii cumperi o geanta asortata cu o pereche de blugi, un buchet de flori, o bratara, o bluza (ce culoare ii place ei cel mai mult...)poti sa ii cumperi un wp4 tiam oferit tot ce am stiut ceautonguelaughing: sper sa ii iasa un cadou frumos oki patonguelaughing:X

| cocolina a răspuns:

Hmm...incearca ceva facut de tinehappy de manutele tale, nu stiu o scrisoare, o felicitare, picteaza o cana nu stiu. o vaza:d Succes!

| catutza1 a răspuns:

Daca chiar vrei ceva special... zic sa iesiti seara sa va plimbati singure, sa vorbiti lucruri pe care poate nu ai avut pana acum curaj sa i le spui si sa fiti deschise si sa-i spui ca o iubesti. Poti vb cu tatal tau sa va astepte undeva in parc cu un buchet de flori. Va fi emotionata. Daca ai timp, poti face asta...ar fi o seara minunata. Bafta! happy