| Spark10 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar niste shoes de la magazinu AmericaSkate. Stiti cumva daca sunt rezistenti? adica.sa nu ma tina 3 luni si dupa aia pa.plz tell me happy ( nu ma dau cu placa, ii voi purta doar de placere, deci ar trebui sa tina si mai mult) Astept parerile voastre

3 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Si eu am cumparat si sa stii ca m-au tinut ani buniwinking adica ink ma mai tin si toata lumea mi lauda laughing insa vezi daca vrei sa iti iei sireturi de la ei nu arata ca pe site (daca vrei sa iei de acolo)

| Asdffd a răspuns:

Faina firma^^
am si eu; x
de 2 ani ii am si inca nu sau rupt xd
daca ai grija de ei sunt foarte rezistenti^.^

Cu drag, kdiaaa

| Robert_3357 a răspuns:

Cumpara cu toata increderea. Eu am luat cateva perechi si nu am avut vre`o problema.
Daca stii sa mergi pe strada normal fara sa dai cu ei de trotuar atunci nu au nici`o problema.
Salutare