| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un camcorder (camera de filmat), dar nu ma pricep atat de bine la filmat, sunt incepator. Imi puteti recomanda vreun model adecvat? Sa nu fie prea scump, dar sa de calitate. Multumesc

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Eu am un sony, e mica, de doua ori cat palma mea pe latime, e usoara si inregistreaza ok. Nu am folosit-o pentru chestii artistice pana acum, mai mult pentru excursii, evenimente etc. Si nu am avut probleme. Are si posibilitatea de a fotografia, daca ii bagi un card.

| sigmanet a răspuns:

Http://www.sigmanet.ro/Sony-DCR-DVD-115--id10299 - ca mera cu raport calitate/pret foarte bun.

| Uana_5406 a răspuns:

Canon MD235 MiniDV