| BloodEmo a întrebat:

As vrea sa imi iau niste cizme super misto de iarna dar nu gasesc...am cautat peste tot si ce am gasit nu imi place! Imi puteti zice unde as putea merge? Plsss

Răspuns Câştigător
| Candyx a răspuns:

Niste cizme UGG, dar iarna asta se cam poarta bocancii! funda?

6 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

La Paris sau Londra vei gasi cele mai "super misto" cizme de iarna. Te rog sa ma crezi, si eu tot de acolo imi cumpar!
Bafta!

| JohannaStone a răspuns:

Poti cumpara cizme UGG care sunt foarte misto si poti merge in Obor ca sunt multe acolo

| rvdogaru a răspuns:

Vreau niste cizme noi dar nu gasesc, caut niste cizme noi dar nu gasesc, toate cizmele sa apeleze la mine!laughingscuze dar nu m-am abtinut. du-te la un mall sau un magazin din apropriere, sigur trebuie sa gasesti cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand cizme UGG Australia orice marime, culoare 250 ron pentru detalii 0764053662

| izabella_5771 a răspuns:

La leonardo chiar si eu am cumparat si este de calitate si frumoase si daca te gandesti la pret nu este scump