| str a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar niste haine, adidasi de pe Haine tari.ro. ce stiti sunt seriosi, au cat de cat marfa buna? Am vazut ca hainele arata bine asa in mare.

Răspuns Câştigător
| FiddleStick a răspuns:

Eu zic sa nu cumperi mai bine te duci intr-un magazin si vezi tu cu ochii tai marfa decat sa te trezesti cu niste tepari asa cum am facut eu.Am comandat dupa okazii.ro(care se spune ca e cel mai tare magazin online) o camasa care arata super misto si mi-a adus o camasa cred ca e de SH.

1 răspuns:
| xiuxiu a răspuns:

Mda... ce sa zic, eu am comandat odata de pe un site si am ramas fffff nemultumita de model si calitate, dar am auzit de laprietena ca a comandata ceva pentru copilul ei si ii place nespus hainuta, asa ca depinde de sit.