| onuticuta200312 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o imprimanta de Black Friday,dar am inteles ca imprimantele color se strica mai repede,este adevarat? Ce imprimanta imi recomandati?
P.S. Daca dupa parerea voastra imprimantele color sunt bune si nu se strica mai repede decat cele noncolor, atunci imi puteti recomanda o imprimanta color si una noncolor(de preferat sa fie de la CANON deoarece am auzit ca este o firma buna)!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Noncolor nu exista decat laser! Cel mai bune imprimante pentru home useri care listeaza ocazional, sunt cele laser! Listezi acum, listezi si la anul pe vremea asta! La cerneala, se usuca cartusele, capetele, se infunda duzele!

1 răspuns:
| Andreea6996 a răspuns:

Depinde. ai nevoie de color? Daca, ia-ti color. Problema nu e ca se strica mai repede ci ca e extrem de scump cartusul. Eu as lua unu pe toner de aici: www.blackfriday-reduceri.com/black-friday-cit-grup/