| Andrei1094 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un gamepad si nu stiu ce sa aleg dintre Gembird JPD-DUALFORCE si Genius MaxFire Grandias 12V. ce parere aveti despre fiecare?

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut Andrei.Recomand să te uiţi la review-urile pe care le-au dat persoanele ce deţin deja aceste produse.Aici sunt cele mai mici preţuri şi beneficiezi şi de livrare gratuită la orice produs: http://goo.gl/ggaIK.O zi bună.

2 răspunsuri:
| cristina_4754 a răspuns:

Gembird Jpd-Dualforce

Mie asta imi placebig grin

| Andrei1094 explică:

Apropo eu am windows7 ultimate si vreau sa stiu daca merge pe win7 si in jocurile noi...dau funda la cel mai bun raspuns