| outletadidas a întrebat:

As vrea sa stiu parerea la cat mai multe persoane posibile, dupa voi care este brandul de adidasi sport care este cel mai bine vazut? Adidas, Nike, Puma sau altul? Va multumesc

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| biuuu a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine vazut este:
adidas
puma
reebook

| ziz a răspuns:

Nikelove struck

| jessyka_9063 a răspuns:

Pai sa incepem,, nike mi se pare cam de cocalari, adidas nu imi plac adidasii si tenesii de acolo deci cel mai bine vazut este puma iti garantez eu

| lilandy a răspuns:

Dc shoes.

| outletadidas explică:

Sunt interesat foarte de aproape si imi imi imaginez ca o sa primesc raspunsuri foarte diferite dar scopul ar fi tocmai sa vedem care este opinia predominanta. Va multumesc

| Gabytza_2059 a răspuns:

Toate sunt.Dar eu cred ca Nike mai mult! Acum depinde de preferintele fiecaruia.