| GeorgePlatona a întrebat:

As vrea si eu niste pareri despre cel.ro. Este de incredere? Ca as vrea sa imi dau comanda de un microfon si nu prea sunt sigur despre acest site.
link: https://m. cel.ro/microfoane/microfon-de-studio-genesis-radium-400- pMyY7MDAsPw-l/? gclid=CjwKCAjwmMX4BRAAEiwA-zM4Jlf5CvHLQMz1RAo3IrApbZoocQ AEiAca81q3ehPFDQLG8pEQwmt08xoCaeEQAvD_BwE

Nu cred ca are nimic gen sa se intample (sa fie stricat ceva). Foarte multe reviewuri zic ca le-a venit pachetul stricat/lovit dar poate fi doar vina curierului, Pana la urma este un microfon nu are ce sa se sparga/rupa.
Un lucru stiu despre ei, returnare colet 0

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am comandat de 2-3 ori de la ei și n-am avut probleme

| mihai69 a răspuns:

Este. Am comandat destule de la ei și a fost totul ok.

| Sn4k3 a răspuns:

Este

| aditimus a răspuns:

Comanda-l, merge, dar vezi sa puna folie cu bule de aer.
As fi mers pe un Akg...

| Panamax a răspuns:

Pai daca firma are 15 ani si au vandut de 300 de milioane de lei anul trecut, imagineaza-ti si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am comandat niciodată de la ei și nu o voi face. Am citit multe păreri negative despre ei chiar și Bloggeri care au comandat de la ei și apoi au postat cum și-au primit coletele cu toate împrăștiate prin înterior. Sincer, cam varza magazinul asta online.

| CataCatalin994 a răspuns:

Am comandat de minim 100 de milioane de la ei, sunt de incredere.