| Rimidalvv a întrebat:

Astazi am comdandat depe pcgarage 9 lucruri, dar din pacate unul nu este bun, cand vine curierul pot sa platesc doar pentru cele 8 obiecte si al9-lea sa nu il platesc?

Ma gandesc ca este posibil deoarece factura inca nu este facuta deoarece am ales sa platesc ramburs.

4 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Incearca sa anulezi comanda si sa faci alta noua.

| Eduard619 a răspuns:

Pai de unde stii ca unul nu este bun daca nu l ai primit?laughing)
Daca te referi la calitate poti lua doar 8 si sa nu l platesti pe al9lea

| Rimidalvv explică (pentru Eduard619):

Nu este exact vorba de calitate, pur si simplu am ales un produs gresit big grin

| EMKing a răspuns:

Din cate stiu eu poti, adica ai dreptul la returnare pe o perioada de 30 de zile, iar daca ii spui celui de la curier, presupun ca o sa ii sune pe aia de la pc garage pentru un raspuns sau ceva