| LALALALALALAAAAAA a întrebat:

Astazi dorm la o prietena. Ce am putea face ca sa ne distram foarte foarte tare? FUNITZA!`

Răspuns Câştigător
| purpleice a răspuns:

Uitati-va la filme de groaza, de comedie, faceti karaoke, uitati-va la faze amuzante pe youtube, vorbiti despre diverse chestii, faceti ceva gen prajituri sau nu stiu, comandati mancare acasa(pizza, mancare chinezeasca), dansati, radeti, spune-i prietenei tale sa-si aduca niste haine mai interesante ca sa faceti diverse combinatii de haine din ale tale si ale ei si faceti-va fotografii cu acele combinatii de genul artistice(e chiar amuzant eu am incercat), jucati carti, in rest nu stiu poate mai gasiti voi.

11 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Inghetata multa si buna, un film de groaza bun vazut tarziu si pe intuneric, ceva farse prietenilor sau prin telefon...

| 009 a răspuns:

O petrecere in pijamale:batai cu pernele, batai cu popcorn, glume, haleala, bautura(alcol sau nu voi decideti)barfe...sau puteti sa iesiti undeva la o terasa, in club, si daca vreti ceva mai linistit o plimbare prin parc, va mai puteti intalni si cu altcineva sa fie gasca mai mare

| doar.pt.voi. a răspuns:

Mergeti la discoteca sau dati un party acasa(daca se poate) funda?happy

| Drinni a răspuns:

1.Va rujati legate la ochi
2. Faceti ceva de mancare[o prajitura]
3>Spuneti bancuri
4. faceti prezenatare de moda
5>jucati adevar si provocare
5. Jucati jocuri
Uitati-va la un film.

| Drinni a răspuns:

1.Va rujati legate la ochi
2. Faceti ceva de mancare[o prajitura]
3>Spuneti bancuri
4. faceti prezenatare de moda
5>jucati adevar si provocare
5. Jucati jocuri
Uitati-va la un film.
Bataie cu perne

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Chemati doi baieti si va jucati de-a v-ati ascunselea =) p. s Nu stiu cum la voi da eu cind ramin singur acasa chem prietenii si ne imbatam chiar daca a doua zi avem scoalahappy PARADOX-dara asa e la majoritatea tinerilor =)cum altfel sa-ti mai traiesti vesel viata asta?! Succese la distractie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti viziona filme, sa va asortati garderoba, sa va faceti manichiura, sa va coafati, sa gatiti clatite, sa jucati adevar sau provocare, bataie cu pernele, sa povestiti, sa va machiatibig grin si multe altfele, gasiti voi fetelorkiss.

Răspuns utilizator avertizat
| darii a răspuns:

Citeste carte "Prajitura de la ora 11" e foarte tare, si sunt multe idei de petreceri.

| andulovecrazy a răspuns:

Pai sa faceti o petrecere in pijamale sa va bateti cu pernele, sa vorbiti de momente amuzante...alte ideii nu mai am sper ca te-am ajutat

| deeyutzikprintzesik a răspuns:

Faceti o petrecere in pijamale