| adrili10 a întrebat:

Ati comandat candva un ultim produs de pe net? Este vreo diferenta intre el si celelalte?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Eu nu am avut niciodata ocazia sa cumpar ultimul produs. Dar cred ca nu este vreo problema; acest ultim produs pe stoc nu este lasat de clienti. Daca ar fi avut probleme sau chiar ambalajul deschis, atunci vanzatorul trebuie sa specifice acest lucru, si l-ar fi dat mai ieftin. Eu zic sa-l cumperi cu incredere. Daca observi vreo neregula nu ridici produsul; sau il trimiti inapoi.

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Nu e nici o diferenta, daca e sa nu fie bun nu e obligatoriu sa fie ultimul sau primul, asa ca poti comanda linistit

| Ruxi942 a răspuns:

Nu este nici o diferenta, n ar avea de ce. Produsele deteriorate sau resigilate au o categorie specifica.Am cumparat de pe http://mallcopii.ro/ un ultim produs si n am avut probleme. Au imbracaminte copii, incaltaminte, jucarii diverse accesorii pentru camera etc.