| dedfgv a întrebat:

Ati comandat de pe miniprix https://www.miniprix.ro/? cum se face comanda si in cam cat timp vine la bacau? si cat costa transportul?

Răspuns Câştigător
| Bizonu a răspuns:

Da am comandat ca sa comanzi trebuir sa iti faci cont (intri in cont si da-i click pe un anumit produs in partea dreapta iti apare o casuta un pui culoarea, marimea si apoi da-i click pe adauga in cos) vine maxim in 1 saptamana. (si eu fac parte din judetul bacau) si daca dai comanda de peste 100 RON transportul este gratuit

1 răspuns:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.