| anonim_4396 a întrebat:

Ati comandat vreodata de la teleshopping? Sunt de incredere? Sunt bune de ceva produsele? Multumesc

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Acum multi ani, maica-mea si-a comandat un aparat de epilat. A primit o piatra poncelaughing. Ca greutate era ok, a ridicat coletul, a platit. Apoi, ce sa dai in judecata? O casuta postala? Nu iti recomand.

| kathessa a răspuns:

Si eu am cumparat un steamer, un aparat de gimnastica, ...destule le-a lungul anilor si nu am avut de ce sa ma pling, sincer.

| adelle23 a răspuns:

Eu da.Am cumparat o saltea, un aspirator, un telefon big grin. Au fost bune, si sunt si acum.

| sym0nyck a răspuns:

E o maaare teapa cu produsele de la teleshopping...
in primul rand nu e nimic sigur ca iti vor trimite ce comanzi.caci nu ai cum sa desfaci coletul pana nu-l ridici.si de-l ridici de la posta.nu il mai poti returna...
si in al 2-lea rand ...la tv au preturi de 1-2 mil de lei... si sunt unele produse pe care sincre iti spun ca le.am vazut in spania.la chinezi...cu 3-5-maxim 10 E.depinde de produs!winking
aveti grija...

| ZapaciLaa a răspuns:

Nu s de incredere

| lul23 a răspuns:

Nu iti recomand... un coleg de-al meu a platit 8 milioane pentru un costum si s-a ales cu 2 perechi de blugi...sad
Acum cativa ani tata si-a comandat ceva pentru a scoate zgarieturile de pe masina... evident nu a fost de nici o treaba... Parerea mea e ca nu merita sa iti irosesti banii in felul asta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Personal, nu am cumparat. Dar cunosc persoane care au facut-o si n-au fost multumite.Cica poti sa returnezi produsul in decurs de cateva zile, dar de fapt este o procedura luuuunga si stresanta pana iti primesti banii inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am comandat centura vibra tone si in nici o saptamana am pierdut 1 cm din talie, fara vreun regim.Sunt foarte multumita

| domidoc a răspuns:

Bune, nebune, asta e. E greu cu garantia.Si cert e ca sunt mult mai scumpe decat produse similare din magazine.