| abc1619 a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe aliexpress.com? Sunt originale produsele?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

laughing
In cazul ala garantat e fake/defect/blocat icloud

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sper ca nu te astepti sa fie de buna calitate sau originale cand vezi produse gen: ochelari rayban la 5 dolari...

| abc1619 explică (pentru sltlp):

Am vazut un iphone 6 plus cu 200 de euro

| sltlp a răspuns (pentru abc1619):

laughing
In cazul ala garantat e fake/defect/blocat icloud

| questsoul a răspuns:

Www.aliexpress.ro este o platforma asemanatoare cu www.okazii.ro, produsele sunt licitate/oferite spre vanzare de diferite persoane. Pentru a fi sigur(a) de calitatea produsului comandat alage vanzatori cu rating mare, citeste comentariile lasate de alti cumparatori. Similar exista www.chinabuye.com
www.foxaza.com

| JvKl a răspuns:

Da sunt originale

| abc1619 explică (pentru JvKl):

Sunt de buna calitate?