| OrangeFga a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe site-ul lightinthebox sau aliexpress?
In cat timp v-a ajuns comanda?
Ati suportat taxe mari de curierat?
Coletul v-a venit acasa sau la posta?
Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Gigs a răspuns:

Platesti cu cardul, coletul ajunge la posta si acasa primesti instiintare ca a ajuns, am luat de pe aliexpress si a ajuns in 25-35 zile gratuit. are multe produse cu transport gratuit dar dureaza o luna si poate inca putin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am comandat dar presupun că se realizează prin paypal şi de regulă vine curierul dar dacă comanzi din SUA plateşti taxe vamale. Dar în UE nu sunt taxe vamale şi plăteşti mai puţin. Ar trebui să fie serioşi după cum arată site-ul. Pare să fie totul în regulă. Dar ar fi bine să cumperi de pe amazon sau ebay.co.uk