| Ionela960 a întrebat:

Ati comandat vreodata haine de pe kurtmann sau zenda? Daca da, sunt de calitate hainele? corespund marimile? in cat timp ajunge comanda? Va rog dati raspunsuri cat mai amanuntite. Funda:X

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

La Zenda sunt in general chestii OK, calitate medie as spune. De venit vin imediat adica 1-2-3 zile in functie de metoda aleasa, curier sau posta. Marimea in general corespunde.

| angelfrends a răspuns:

Da am comandat si eu de pe kurtmann.
Sunt haine de calitate si corespunde marili si ti le aduce in 7 zile.