| AnishoaraM a întrebat:

Ati comandat vreodata lucruri de pe ebay sau aliexpress?
vreau sa fac o comanda dar imi este cam teama. nu stiu daca este o sursa sigura.

Răspuns Câştigător
| Ronny24 a răspuns:

Sincer,nu. Dar ebay-ul, din cate stiu, isi ia o masura de precautie (o chitanta) cu privire la achizitionarea unui obiect. Daca ai vreun dubiu, poti contacta serviciul "relatii cu clientii" si te poti interesa despre mai multe amanunte happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe ebay, da! e ok!

| zahy a răspuns:

Te uiti la utilizator sa vezi daca este sigur. uite eu acuma cumpar de pe ebay si se vede ca este inregula vanzatoru meu.
http://www.ebay.it/......0876306721

| diaac a răspuns:

Da, de pe Ebay. Este sigur, sunt seriosi, dar fii atent si de la ce seller cumperi, sa fie serios, cu reviewuri pozitive.