| UnTipObisnuit a întrebat:

Ati comandata vreodata ceva resigilat de la eMag? Ati avut ceva patanii...neplacute?

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu, diferenta de pret era prea mica sa iau produul resigilat.

| WhiteLife a răspuns:

Da, am cumpărat o cafetiera pentru că produsul normal era vândut de un partener și mai trebuia să plătesc și transportul, iar așa a fost aproape pe jumătate prețul. Nu a avut nicio problemă, o folosesc din primăvară, a fost sigilata frumos și nu părea că ar mai fi folosit-o cineva înainte. Am o cunoștință care a cumpărat mai des resigilate și a zis că e foarte ok și beneficiază de aceleasi drepturi și garanție cum au și celelalte.