| Gsix a întrebat:

Ati cumparat de pe mercenarul.ro? pistoalele sunt reale? adica arme reale cu bile de cauciuc sau sunt facaturi, ma refer la toate pistoalele nu conteaza pretul, sunt reale si functionale? cum se face cu livrarea?

3 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

Toate armele airsoft sunt egale cu zero. Daca pentru autoaparare vrei asa ceva, reorienteaza-te. Iti iei bataie crunta, cu tot cu pistolul ala.

| Gsix explică (pentru JulyStorm):

Cum adica? nu sunt bune sau ce?

| JulyStorm a răspuns (pentru Gsix):

Nu,nu sunt bune de nimic. Inainte sa arunci cateva sute de lei pe o asemenea panarama, iti sugerez sa cauti pe cineva care are, si sa tragi cateva bile cu el. Nu spun ca nu doare... dar e genul de chestie care mai mult ar enerva un agresor, in loc sa il sperie.