| Corina1325 a întrebat:

Ati cumparat produse de la teleshopping? Sunt bune sau sunt doar de reclama?

9 răspunsuri:
| aLaLa a răspuns:

Doar de reclama laughing

| gya_8439 a răspuns:

Nu lua is bani arunati happy iti spun din propria experienta

| Contrast a răspuns:

Da am cumparat iar ce am cumparat eu a fost destul de bun, cel putin erau exact ca si in reclama, au respectat pretul, timpul de livrare si calitatea produsului din acea oferta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cumparat

| LuisEdward a răspuns:

Nu stiu dar cred ca sunt bune

| SaBriinaa a răspuns:

Hey! De fapt...Am vazut ca cineva a spusca au respectat pretul! e imposibil.Pentru ca la pret se pune si TVA si livrarea.Benzina,motorina sau gazuk nu cresc in cer! Dar, draga mea, sa stii ca nu comentez! sunt destul de bune, bineinteles din cate am eu sunt perfecte.Fii atenta, eu am luat un mop, hai ca acum nu stiu cum se numeste(acela care dai cu pedala si se stoarce invartind suportul)...si sa stii ca merita toti banii.Noi l-am luat din Kaufland dar e aceeasi marca ca si cel de la Tv.NU lasa urme, intru sub pat, incape peste tot, cand il storci nu mai se picura si ceva de genu'. Stii a luat o mama a unei colege de-ale mele un H2o, mi-a sous ca e foarte bun, dar a pus domestos si s-a stricat! Nu stiu ce sa zic. Ori ea a gresit ori nu prea era bun.Si mi-a spus ca a luat nu stiu cum Flower, etc.Care faci cartofi prajiti si nu mai miroase in casa a mancare ca sa aerisesti si genu'. Ea ne-a spus ca este excelent.Nu comentez, dar sa stii ca presupunerea mea este ca sunt bune, adica au si garantie.
PS:daca te inregistrezi pe net la siteurile lor primeste reducere
Eu zic ca merita, depinde si d ebuget... oke Bye-Bye! si pup:X:X

| mihaela11 a răspuns:

Da unele sunt bune

| darkclonedroid a răspuns:

Aaaaaaa sa stii ca sunt chiar bune nu sunt panarame si livrarea e ff sigura

| Tudyrcea a răspuns:

Nu toate sunt bune dar am cumparat si chiar primul obiect a fost foarte folositor. Nu spun ca toate obiectele sunt folositoare/de buna calitate dar nu spun nici ca nu-s folositoare/de buna calitate!