| AvalohAlyn a întrebat:

Ati cumparat vreodata ceva de la teleshopping? Cum a fost produsul?

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Recomand Media shop, nu teleshopping. Media shop are produse de calitate si pret redus, am cumparat foarte multe de la Media shop, de la teleshopping o tigaie proasta si niste cutite care nu pot taia nici un mar
Trebuie sa stii sa faci bine diferenta

2 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

E bun.

| Diana4you97 a răspuns:

Salut! Sunt mai multe magazine online ce comercializează produse de tip telesopping. Îți recomand să le verifici mai întâi pe https://parerimagazin.ro/