| anonim_4396 a întrebat:

Ati cumparat vreodata ceva de pe ebay? Si daca da, in cat timp a ajuns comanda?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Comanda vine in aprop o luna, poate dura și mai mult și vine la posta vamala din județul tau, nu la cea normala.
Transportul depinde de fiecare produs in parte, multe au free shippping, adică gratuit.
Iar dacă ai un colet care costa mai mult de 10 dolari trebuie sa platesti la vama TVA 19% și încă o taxa dar nu mai știu care și cât.

| Anonima6789777 a răspuns:

Da, dar de obicei produsele au taxa foarteee mare! 3 zile.

| Maddox_Mark_2001 a răspuns:

3 zile lucratore

| CristianBarbos a răspuns:

Renunta! iti aplica taxa vamala mai mare decat valoarea produsului!

| UnAnonymSad a răspuns:

3 zile