| Alina_5575 a întrebat:

Ati facut comanda de pe www.miniprix.ro vreodata?
Cine a facut sa`mi zica si mie daca produsele sunt bune iar site`ul este de incredere?

multumesc

8 răspunsuri:
| medex3 a răspuns:

Am facut comanda acum un an pentru o pereche de tenesi.Deci:
1: foarte faini love struck
2:de calitate. nici macar nu au o crapaturalaughingoh go on la mine eu pe tot pe ce pun mana distrug
deci
tragem linie
----------------------------------------------------------------------------
comandawinking materialul este super fain si de calitatewinking

| LCD a răspuns:

Dar de ce sunt asa ieftine?
ceva nu e in regula laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa fac comanda... ce spuneti km sunt produsele?

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Eu acum vreau sa fac o comanda din cat am vazut pe sait is dragutse hainelelaughingo sa vedem can ajunghappy...nu stiti in ce orase livreazahee hee

| SunShine_3102 a răspuns:

Am facut o comanda de acum 10 zile si inca nu mi-a venit

| dora0304 a răspuns:

Eu am facut comanda si a ajuns in 3 zile. ce mi-am luat mi-a placut. materialele au fost de calitate la produsele pe care le-am cumparat. eu sunt multumita.

| dora0304 a răspuns:

Am platit si taxa de 12 lei noi dar daca faci comanda de 120 lei adica un milion 200 nu vei mai plati taxahappybafta:*

| nisu a răspuns:

Sincer eu am comandat de la ei si asa ca material sunt bune dar depinde si ce comanzii acum nu cred ca sunt toate din acelasi materiallaughing) dar asa e destul de okbig grin