| andrew666 a întrebat:

Ati incercat fix it pro de la teleshoping? Markerul pentru a acoperi zgarieturiile la masina.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste aici si vezi ca e teapa http://www.wkowtv.com/Global/story.asp?S=10273731

33 răspunsuri:
| Daisy. a răspuns:

Eu sincer nu prea cred...adica e doar o carioca... ce poate sa faca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat dar cred ca este bun. Daca cumva l-ai cumparat tu sa imi dai sa incerc si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste aici si te convingi ca e mare porcarie
http://www.wkowtv.com/Global/story.asp?S=10273731

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro/......90475.html VEZI AICI; macar aici este la 69 lei si nu la 199 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita nici cinci bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar vreau sa-l incerc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti-l recomand.
E cea mai mare teapa.
Eu am luat si nu e bun de nimic.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.wkowtv.com/Global/story.asp?S=10273731
vei afla raspunsul dupa ce vei citi ce scrie mai sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun de nimic, e o mare teapa. Nu acopera nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si pe urma se strica.

| dianaa a răspuns:

Pare evident sistemul pe care il foloseste, si anume un dizolvant puternic pentru vopsea. Dar cum dizolvantul este foarte volatil, risca sa se usuce foarte repede si sa nu il mai poti folosi o data viitoare. Intentionam sa-l cumpar, dar nu cred ca merita decat in cazul unei zgarieturi profunde (daca o functiona...). Pretul mi se pare de asemenea exagerat. Pentru celelalte cazuri, raman foarte multumita de polish!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acopera zgarieturile PANA la prima spalare, e praf nu aruncati banii pe fereastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun de nimic, daca il cumparati aruncati banii aiurea. E o porcarie, eu l-am cumparat si acum regret ca am facut-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica nu e bun happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea l-a incercat si este O PORCARIE!
Nu are niciun efect! Era de asteptat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa il incerci... oricum ai da banii acestia pe alte prostii. Eu l-am imprumutat de la altcineva si a mers. Nu te lua dupa altii care habar nu au sa scrie si isi dau cu parerea asa ca sa se afle in treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu l-am incercat si am fost foarte multumit de rezultat. Va pot spune ca il gasiti si in targ la Vitan la 50 ron bucata.

| pitox a răspuns:

Daca nu sunteti capabili sa il folositi corespunzator, nu inseamna ca nu functioneaza! Acest marker scoate zgarieturile foarte bine. Singura chestie de care trebuie tinut cont este ca nu scoate zgarieturile de vopsea ci doar zgarieturile din lac. Daca zgarietura a atins vopseaua atunci markerul nu o poate acoperi.
El contine un amestec de lac si solvent care, la actiunea soarelui, se imbina cu lacul masinii si se intareste. Atentie cand aplicati: trebuie sa fie soare si sa lasati sa actioneze cel putin 10 min. Dupa 10 minute stergeti excesul de solutie de-a lungul zgarieturii. Daca zgarietura a fost mai adanca si nu s-a acoperit complet, aplicati si al doilea strat. Dupa aplicare lasati masina cateva ore la soare si nu o sa mai aveti probleme sa se ia la urmatoarea spalare. Si inca o chestie: Nu va mai luati dupa toti neavizatii...

Eu am cumparat de aici: http://www.vazutlatv.ro/products/Fix-it-Pro.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga andrew666-problema se pune asa. Costa un sac de bani, interesul lor este sa vanda, dar teapa o iau cei ce cumpara pentru ca la tv, nu spun ca este facut doar pentru zgariituri de pisica foarte fine pe lacul masinii, daca sunt mai adanci putin nu rezolvi nimic, nu te ajuta cu nimic, rezolvi tot cu caruterul, refacuta, revopsita. Apoi daca citesti cu atentie trebuie lasata la uscat cam 48 de ore.Eu am folosit si SMART PEN, produs de americani, acelasi rezultat, numai ca difera costul, in anumite tari costa 27euro.In consecinta la televiziune lasa impresia ca in momentul in care treci cu el peste orce zgarietura o astupa ca prin minune imediat. Minciuni dupa mine o porcarie, e bun numai pentru a acoperi poate zgarieturile fine, lacul. Daca patrunde putin in vopsea, ciau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe okazii.ro e 30 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ovidiu: este o teapa mai mare ca a lui Vlad Tepes. Nu cumpara. este o carioca ce retuseaza mici zgarieturi de lac, accentuez numai de lac si la prima ploaie se spala.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti spun sincer ca am cumparat si sunt foarte foarte multumit. Am avut foarte multe zgarieturi si la bara si pe capota. Si cand era soare am aplicat, mai exact am frecat cu creionul asta corector pe zgarietura. Miscari circulare si au iesit STAS! GARANTEZ! Sincer merita banii. E super ieftin. Decat sa vopsesti masina sau sa o strici cu alte prostii creioane etc. mai degraba iei un fix it pro si rezolvi problema. Eu am cumparat de la Iasi de pe http://www.iasi.ro.im era un anunt si m-am intalnit cu baiatul si mi-a aratat. Sincer nici eu nu am crezut la inceput dar e calumea! O zi excelenta tututror!