| mgtow a întrebat:

Avand marimea la tricou, plover cu gluga (L) manusile tot talia L ramane?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cineva care poarta L la tricou poate sa poarte asta din cauza ca e mai gras sau din cauza ca e mai inalt (gen are umerii lati, bazinul lung etc) deci nu e o regula sa porti L la toate hainele.

| Dismally a răspuns:

Nu, cel mai bine e sa probezi nu te lua dupa marimea tricoului. Eu la tricou port o marime, la pantaloni alta, nu se potrivesc de multe ori.