| adrian_7273 a întrebat:

Avea un coleg de al meu o pereche de ghete de fotbal la care putea sa scoate crampoanele si deveneau adidasi... cum se numeste acest tip de ghete\adidasi? si un magazin online unde le pot gasi :d. Multumes Anticipat!

4 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Pai nu iti lua ghete pe lamele... i-ati pe filet.

| oz a răspuns:

Da... dar e aiurea.Decat sa nu ai nici adidasi ca lumea nici ghete ca lumea, mai bine iei o pereche de ghete pe filet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toate ghetele de fotbal le poti scoate crampoanele. Sunt pe filet.winking

| adrian_7273 explică:

Nu la toate
eu am o pereche de mercuriali care au crampoane din plastic si nu le pot scaote sunt bagate in talpalaughing Si nu ma refer la asta el scotea talpa cu totu mi se pare nu numa crampoanele