| anonim_4396 a întrebat:

Avea un coleg de servici o boxutza mica in care punea manele. De unde iau si eu una ieftina?

8 răspunsuri:
| Moise_Pasca_2000 a răspuns:

Am eu una de vanzare..Se aude puternic..Inca e in garantie.Pret 150 lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Moise_Pasca_2000):

Eu vreau una sub 40lei laughing

| Eduard_Constantin_1996 a răspuns:

Incearca la magazine. Boxe bluetooth se numesc....bafta!

| Raluca345 a răspuns:

Aceste boxe bluetooth se gasesc la magazine chinezaresti(dragon), la 38, in altex si in piata unde sunt radipori etc... Sper ca te-am ajutat!

| Gwbsndiirjwmksixigkekwkakzoic a răspuns:

Se găsesc în eMAG.iar prețul este aproximativ 35 lei.

| Mihai1810 a răspuns:

Poti alege de aici: http://www.emag.ro/......riceasc/c, dar majoritatea sunt chinerazii de 3 lei, iti recomand sa mai strangi ceva bani si sa iti iei ceva mai calitativ. Eu am luat o boxa Philips bt50 la reducere 65 lei de la media galaxy si se aude foarte bine pentru pretul ei.

| IoanaBetyVisan a răspuns (pentru anonim_4396):

Am gasit la magazinele chinezesti si costa 30 lei(parca) sau 25.Nu mai tin bine minte!

| Clorox a răspuns:

Sunt si la 30 de lei, apropo, se numeste boxa bluetooth!